recenzje na temat rachunku

Nest Bank modernizuje ofertę

Chyba już większość klientów banków w Polsce słyszało o nowej marce, jaką jest NEST Bank. Instytucja, która ostatnio dość intensywnie promuje się w mediach. Za sprawą rozpoznawalnej kampanii reklamowej obecnej w zarówno w telewizji, jak i Internecie. Podstawowe konto osobiste jest nadal jednym z najlepszych rachunków w Polsce dostępnym dla klientów indywidualnych.

Cześć klientów narzekała na brak darmowych wpłatomatów w kraju. Teraz sytuacja ta się zmieniła, ponieważ NEST Bank podobnie jak mBank stał się operatorem maszyn wpłacających sieci Euronet. Bez konieczności udawania się do oddziału w celu dokonania takiej transakcji.

Bank rodzinny

konto indywidualne w nest banku

pixabay.com

Sam bank Nest twierdzi, że jego priorytetem jest bezpieczna forma bankowości. Zaś głównymi beneficjentami powstania tej instytucji finansowej będą rodziny. W ofercie będą nadal, więc pojawiać produkty nakierowane na potrzeby członków rodziny. Choć oczywiście nie zaniedbano również oferty dla podmiotów gospodarczych. W postaci rachunków firmowych, lokat oraz oferty kredytowej, która może wspomóc finansowanie inwestycyjne podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Nest Bank opinie klientów o ofercie konta bankowego, lokat i kredytów ma dość dobre. Co jest plusem w polskim sektorze finansowym. Gdyż część innych banków ma problem z narzekającymi na wysokie opłaty klientami. Sytuacja jest szczególne widoczna w Internecie, gdzie następuje szybki przepływ informacji.
Wszyscy jednak wiemy o tym, że przeważająca część negatywnych opinii o bankach w sieci ma dwie, główne przyczyny. Pierwszą z nich jest nie zapoznanie się z tabelą opłat i prowizji danej instytucji. Drugą działania konkurencji, która poprzez negatywne i wymyślone opinie chce zdyskredytować rywali. Nie pochwalam takich działań, ale warto wiedzieć, że mają one miejsce.

Darmowe wpłatomaty w ofercie Nest Banku

recenzje na temat rachunku

nestbank.pl

Teraz klienci NEST Banku posiadający w tej instytucji konta osobiste oraz firmowe będą mogli korzystać z sieci urządzeń na terenie całej Polski. Euronet jest największą siecią wpłatomatów w naszym kraju. Darmowe wpłaty są udogodnieniem nie tylko dla przedsiębiorców, którzy otrzymują zapłatę głównie w gotówce. Również klienci indywidualni, którzy chcą wpłacać środki na swoje konto będą zadowoleni. Ponieważ wpłaty środków w wpłatomatów Euronetu są darmowe. Maszyny są dostępne przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy użyć standardowej osobistej karty debetowej, którą Nest Bank wydaje do rachunku.

Uwarunkowana techniczne

Czas księgowania wpłaty gotówki posiadacza karty debetowej w NEST Banku jest uzależniony od godziny dokonania operacji.

  • Wpłaty do godziny 20 są księgowane zazwyczaj w ciągu godziny od złożenia dyspozycji.
  • Zaś po tej godzinie zostaną zapisane na rachunku zwykle kolejnego dnia roboczego.

Wpłatomaty Euronetu to obecnie największa sieć maszyn w Polsce, które tworzą razem ponad 2,5 tys. urządzeń w kraju. Zlokalizowanych często również w punktach handlowych i usługowych.
Wpłatomaty na chwilę obecną akceptują wszystkie nominały dostępne w obiegu w kraju. Nest Bank nie stosuje limitów kwot wpłat dla transakcji. Niezależnie od tego ile razy wpłacasz gotówkę w miesiącu, wszystkie transakcje są dla klientów banku bezpłatne.

3D Secure dla transakcji kartami
ochrona karty do nest konta

sxu.com

Europejski Bank Centralny wydał rekomendację dotyczącą płatności kartami w krajach wspólnoty. W Polsce ta funkcjonalność jest zalecana również przez Komisję Nadzoru Finansowego. 3D Secure w istocie jest dodatkowym zabezpieczeniem, które polega na pewnej formie uwierzytelnienia klienta. To zabezpieczenie podwyższa w istocie zwłaszcza bezpieczeństwo dokonywania transakcji kartą w Internecie.

Funkcjonalność ta jest darmowa dla posiadaczy kart wydanych przez NEST Bank. W przypadku banków partnerskich klienci nie muszą przechodzić również autoryzacji PIN-em. Środki bez podawania numeru wpłatomatu i konta trafiają automatycznie na rachunek przypisany do karty, którą autoryzowana jest wpłata.

Nest Bank modernizuje ofertę
  • 4.79 / 5 5
14 votes, 4.79 avg. rating (95% score)

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Nest Bank modernizuje ofertę"

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
chwilowkizadarmo.pl
Gość

Jeden z niewielu oprócz Idea Banku, gdzie wszystko prawie mamy za darmo. Dawny Smart Bank utrzymuje zasadę bezpłatnego prowadzenia konta i używania karty bez żadnych warunków. A takich ofert ze świecą szukać…

Adam
Gość

Zrobiłem przesiadkę z drogiego pekao sa i w tej chwili nest bank to dla mnie numer jeden na rynku jeżeli chodzi o wysokość opłat za konto.

Monika z lowcachwilowek.pl
Gość

ten bank ciekawi mnie od jakiegoś czasu, Ciągle zastanawiam się nad zmianą konta i rozważam ten właśnie bank. Czytając Twój wpis znów zastanawiam się czy warto. Szczególnie, że w Nest Banku wpłatomaty mają być darmowe.