Oferta kont osobistych od Banku BPH

Sprawdzę czy konto osobiste w banku BPH to propozycja dla każdego. Bank proponuje kilka rodzajów rachunków osobistych w zależności od wieku, zamożności i potrzeb klientów.

Najpopularniejszym oferowanym przez BPH kontem osobistym jest konto Lubię to! Rachunek ten charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie i za najczęściej wykonywane operacje: wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wydanie karty płatniczej, stałe zlecenie spłaty kredytu w banku BPH, doładowania telefonu komórkowego i przelewy krajowe złotówkowe przez Internet. Karty do konta to: VISA payWave i Debit MasterCard dedykowana kontu Lubię to!

Bank BPH pozwala na wybranie 5 rodzajów konta osobistego

 1. Kapitalne Konto — pełna kontrola nad kosztami, jedna miesięczna opłata w wysokości 9,99 zł, dodatkowe usługi
 2. Lubię to! Konto – m.in.: brak opłat za prowadzenie konta, wypłaty z automatów w Polsce,
 3. Dopasowane Konto — konto osobiste, za które możesz nic nie zapłacić, jeśli będziesz z niego aktywnie korzystać
 4. Cool Konto — idealne dla dziecka, bezpieczny dostęp do płatności i oszczędności; dla rodzica — sposób na kontrolę wydatków dziecka i jego naukę o oszczędzaniu; bez opłat za prowadzenie konta i używanie karty do konta dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia
 5. Konto walutowe — dla klienta pracującego lub podróżującego za granicę; karta bez opłaty za wydanie i korzystanie obraz bez prowizji za pobieranie wypłaty z bankomatów za granicą
 6. Maksymalne konto — konto dla zamożnych klientów; nr 1 w rankingu „konta” dla zamożnych wg „Polityki”.

Rodzaje rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych

Poniżej przedstawię opis każdego z kont osobistych w tym banku. Recenzję postanowiłem rozszerzyć o dokładny opis każdego z nich, gdy przeczytałem że Bank BPH opinie klientów ma na tyle pozytywne, iż nadaje się do prowadzenia rachunku osobistego.

 • Kapitalne Konto jest produktem uzupełnionym o darmowy pakiet Assistance. Pakiet ubezpieczeń zapewnia pomoc w nagłych sytuacjach medycznych, domowych i drogowych. Bez opłat są też przelewy krajowe w złotych przez Internet, telefon i w placówkach banku, polecenia zapłaty (rachunki), zlecenia stałe oraz karta do konta Debit MasterCard Kapitalna. Łączna opłata za to konto to 9,99 zł / mies.
 • Rachunek Dopasowane Konto jest darmowy w przypadku regularnych wpłat minimum 1000 zł/mies., bez opłat jest także karta debetowa, o ile użytkownik dokona nią 4 transakcji w miesiącu. W innych przypadkach opłata wynosi 7 zł za prowadzenie konta i 3 zł za użytkowanie karty.
  Osoby niepełnoletnie mogą założyć Cool Konto, rachunek o podstawowej funkcjonalności, ale też braku opłat za prowadzenie i za najczęściej wykonywane operacje. Cool Konto można uzupełnić o opcję konta walutowego.
 • Dla osób pełnoletnich Bank posiada osobną propozycję: Konto Walutowe. Najważniejszym atrybutem Konta Walutowego w BPH jest karta Visa Classic Walutowa, która zapewnia bezprowizyjne wybieranie gotówki z bankomatów na całym świecie. Za wydanie i użytkowanie karty bank nie pobiera opłat.
 • Najbardziej prestiżowym produktem wśród kont osobistych w banku BPH jest Maksymalne Konto oferujące szereg usług i produktów dodatkowych dla osób dysponujących większą gotówką. Rachunek ten zajął 1 miejsce w rankingu „Konta dla zamożnych” tygodnika Polityka w ub. r.

Każde konto osobiste w banku BPH jest dostępne za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej, klienci banku mogą także zamówić do swojego rachunku kartę NFC i płacić telefonem.

Szczegóły kont

Myślisz, gdzie ulokować swoje pieniądze? Zastanawiasz się nad osobistym rachunkiem bankowym? Przeprowadź rekonesans, a dowiesz się, że warto wybrać konto oszczędnościowe. Wybierając bank BPH oraz konto osobiste i Konto Kapitalne lub Maksymalne dostajesz w gratisie poczucie bezpieczeństwa zapewnione przez szeroki pakiet Assistance: assistance medyczne, domowe i samochodowe. Jako klient banku możesz też ubiegać się o dodatkowe środki w postaci limitu na koncie – 2 500 zł dla Kapitalnego Konta, 5 000 zł dla Maksymalnego Konta. Otrzymujesz też wygodę, bo z limitu korzystasz zawsze, kiedy tego potrzebujesz, a odsetki płacisz tylko od wykorzystanej kwoty. No i łatwość użycia, bo limit to dodatkowe środki, z których korzystasz jak z pieniędzy na koncie. Konto osobiste w banku BPH z pewnością będzie ci służyć przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *